Streszczenia - jeśli chcesz znaleźć odcinek wciśnij na klawiaturze CTR+F i wpisz Odcinek i jego numer


Kliknij, aby edytować treść...
Odcinek 4 (21 luty)
Odcinek 7 (26 luty)
Odcinek 10 (1 marca)
Odcinek 13 (6 marca)

Violetta zmienia zdanie i szuka Pabla, żeby zwrócił jej formularz rekrutacyjny. Francesca powtarza Tomasowi, że Violetta nic do niego czuje. Tomás przechodzi przez drugi etap rekrutacji – taniec. Gregorio nie chce chłopaka i robi wszystko, aby go oblać. Germán sprzeciwia się lekcjom muzyki Violetty poza Studiem.
Odcinek 16 (11 marca)

Po występie zespołu z Violettą na czele, czeka ją jeszcze trudny egzamin z tańca. Tomas chciałby pogratulować Violetcie i przyniósł nawet kwiaty na tą okazję, jednak pewne okoliczności sprawią, że ponownie nici z ich wspólnego spotkania i zażegnania niedawnych sporów. Jade otrzymuje niespodziewane przeprosiny ze strony ojca Violetty, jednak ten musi spełnić jeden warunek, by jego dziewczyna wróciła do domu: wyrzucić Angie. Cóż, sprawy powoli ponownie zaczynają się komplikować...
Odcinek 19 (14 marca)

Camila jest niezdycowana. Trudno jej się zdecydować między karierą solistki, a warsztatem w Studio 21. Violetta umawia się na pierwszą randkę z Leonem. Germán kategorycznie odmawia córce spotkania się z chłopakiem. Dopiero dzięki Jade zmienia zdanie. Violetta po raz pierwszy śpiewa publicznie. Camila idzie za marzeniem i porzuca studio oraz przyjaciół.
Odcinek 22 (16 kwietnia)

Jade myśli, że odkryła sekret Angie. Jest przekonana, że guwernantka Violetty spotyka się po kryjomu z Pablem z Studio 21 i grozi, że doniesie o tym Germanowi. Violetta ostrzega Jade, że jeśli się do tego posunie, zniszczy jej zaręczyny. Pablo urządza Angie scenę zazdrości. Violecie nie idzie śpiewanie z Leonem. Tomás uważa, że Violetta ma niewłaściwego partnera i powinna wystąpić z nim. Prowokuje ją do zaśpiewania utworu “Voy por ti” i osiąga sukces. Nie widzą, że Francesca i León przyglądają im się z boku.
Odcinek 25
Odcinek 28
Odcinek 2 (19 luty)

Po kolejnej kłótni z ojcem, Violetta ucieka z domu. Spotyka Tomasa, który zakochał się w dziewczynie. Następnie dziewczyna szybko ucieka z owego miejsca i od Tomasa. Angie podszywa się pod guwernantkę, aby wyznać jej, że jest jej ciotką. Poprzez jej ojca, Angie została przyjęta, ponieważ podsłuchał on rozmowę dziewczyn i zauważył, że dobrze się razem dogadują. Zakochana w Tomasie Violetta znalazła naszyjnik, podrzucony przez chłopaka. Nadszedł czas na jej urodziny, lecz dziewczyna jest smutna, ponieważ Jade urządza jej przyjęcie. Tymczasem znienawidzeni przez siebie uczniowie z Studio 21, dostali zadanie stworzyć wspólny projekt. Gdy Angie i Violetta robią poprawki w okropnej sukience od Jade, którą przez przypadek zrzuciły z balkonu, spadła ona na urodzinowy tort dziewczyny. Violetta wyżala się ona ojcu, że nie chcę przyjęcia, ponieważ nie może na nim być obecna jej matka. Ojciec opowiada córce, trochę o jej matce. Angie wchodzi do tajemniczego pokoju do, którego ojciec Violetty nie pozwala jej wejść, dlatego że znajdują się tam pamiątki po jej matce. Tomas znajduje Violettę. Odnalazł ją, gdy dostarczał jedzenie dla Ramallo. Dziewczyna ujrzała na swym łóżku sukienkę w, którą jej matka była ubrana na zdjęciach. Dziewczyna pokazuje się w owej sukience przed wszystkimi obecnymi na jej przyjęciu.
Odcinek 5 (22 luty)
Odcinek 8 (27 luty)
Odcinek 11 (4 marca)

Viola widzi Tomasa i Ludmiłę i myśli, że się całują, choć tak naprawdę ona wyciąga mu coś z twarzy. Ludmiła proponuje Tomasowi, żeby zostali parą, ale on traktuje ją tylko jako przyjaciółkę. Viola mówi Camili, że Francesca zakochała się w Tomasie. Maxi umawia się z siostrą Andresa. Andrés domyśla się wszystkiego. W Studio 21 rozpoczyna się przesłuchanie. Do rekrutacji staje Napo, kuzyn Ludmiły. Tomás także próbuje swoich sił. Potrzebuje jednak do pomocy kogoś, komu zaśpiewa piosenkę. Tym kimś okazuje się Violetta.
Odcinek 14 (7 marca)

W pokoju Violetty pojawiaj się kolejne przedmioty należące do jej matki. Germán podejrzewa, że to sprawka Angie. Ludmiła prosi Tomasa, żeby użyczył jej piosenkę, jaką zaśpiewał podczas rekrutacji. Chciałaby ją odrobinę zmodyfikować i wykonać ze swoją grupą. Maxi, Camila i Francesca wciąż poszukują utworu dla siebie. Germán jest zdecydowany zwolnić Angie. Violetta znajduje klucz do tajemniczego pokoju, w którym ukryte są inne rzeczy matki. Otwiera go. Germán nakrywa córkę w środku.
Odcinek 17 (12 marca)

Violetta i Tomás dostają się do Studio 21. Francesca myśli, że Tomás jest w niej tak zakochany, dlatego napisał dla niej piosenkę. Violetta woli trzymać się na dystans od Tomasa, bo wie, że podoba się Francesce. Podczas zajęć Angie łączy uczniów w pary mieszane. Ludmiła i jej koleżanka fałszują losowanie tak by ta pierwsza mogła pracować z Tomasem. Jade prosi Germana, żeby wyznaczył datę ślubu.
Odcinek 20 (15 marca)

Przed podpisaniem kontraktu Camila chce skonsultować go z adwokatem. Prosi Violettę, żeby poprosiła o pomoc Ramallo. Okazuje się, że zastawiono pułapkę i dziewczyna musiałaby ukrywać swoją tożsamość przez 10 lat, a do tego śpiewać zawsze z playbacku. Camila rezygnuje z umowy. Pojawia się ktoś inny, gotowy przystać na warunku. Tym kimś jest Ludmiła. Camila, Maxi i Francesca odkrywają oszustwo podczas losowania par. Dochodzi do zamiany. Ludmiła ma pracować z Maxim, a Francesca z Tomasem.
Odcinek 23 (17 kwietnia)

Germanem targają coraz większe wątpliwości przed ślubem z Jade. Postanawia porozmawiać o tym ze swoją narzeczoną, ale ona nie dopuszcza go do słowa i donosi mu na Angie. Germán idzie do Studia 21, żeby porozmawiać z guwernantką. Ona zabiera go stamtąd, żeby przypadkiem nie spotkał Violetty. León nie może zaśpiewać z Violettą z winy Ludmiły. Francesca pojmuje, że Tomás woli Violettę i daje parze szansę wystąpienia w piosence “Tienes todo”. W Studio 21 pojawia się nowa dziewczyna i jest do szaleństwa zakochana w Maxim. On woli jej jednak unikać.
Odcinek 26
Odcinek 29
Odcinek 3 (20 luty)
Odcinek 6 (25 luty)
Odcinek 9 (28 luty)
Odcinek 12 (5 marca)

Po tym jak Violetta zaśpiewała w duecie z Tomasem, chłopak mówi koleżance, że poczuł coś magicznego. Pyta ją, czy ona także to poczuła, ale Violetta zaprzecza. León prosi Andresa, żeby dał Maxiemu szansę na zbliżenie się do siostry. Jade i Matías obmyślają plan pozbycia się Angie z domu. Violetta mówi Pablowi, że postanowiła zapisać się do Studio 21.
Odcinek 15 (8 marca)

Francesca próbuje pocałować Tomasa, ale do niczego nie dochodzi. Para umawia się na randkę w kinie. Violetta dąsa się na ojca, że ukrył przed nią zawartość tajemniczego pokoju i ucieka z domu. Pośród rzeczy matki Violetta znajduje pamiętnik, a w nim zdanie, które motywuje ją do pójścia do Studia 21 i zapisania się do szkoły. Podczas przesłuchania wykonuje utwór “En mi mundo” (tłum. “W moim świecie”) razem z Camilą, Francescą i Maxim.
Odcinek 18 (13 marca)

Francesca chce zmienić partnera do piosenki, ale Angie jej na to nie pozwala i zaprasza do występu duet Violetty i Leona. Jade próbuje odkryć, dlaczego Angie dostała od Germana pierścionek. Angie okłamuje ją i mówi, że Germán ćwiczył z nią swoje oświadczyny. Francesca myśli, że powoli traci Tomasa, bo chłopak spędza każdą wolną chwilę z Ludmiłą. Camila nagrywa utwór demo do swojej płyty. Przed nią trudne wyzwanie: jeśli chce rozpocząć solową karierę musi opuścić Studio 21.
Odcinek 21 (15 kwietnia)

Jade odkrywa, że Angie i Violettę łączy jakiś wspólny sekret. Zleca bratu, żeby je śledził i dowiedział się, co je łączy. Violetta widzi Matiasa w Studio 21 i uprzedza Angie, żeby zabrała go stamtąd. Ludmiła podpisuje kontrakt, który miał być przeznaczony dla Camili. Jej chwila radości szybko mija, gdy dowiaduje się, że musi włożyć koszmarną suknię i zareklamować karmę dla prosiaczków. Tomas postanawia wyznać Violecie, że napisał piosenkę z myślą o niej, nie o Francesce, a wszystkie uczucia, jakie zawarł w słowach, są skierowane do niej.
Odcinek 24 (18 kwietnia)

W wyniku głosowania w ćwiczeniu najlepiej sprawdzili się Violetta i Tomás, którzy wykonali utwór “Tienes todo”. Andrea jest napalona na Maxiego, ale on wręcz przeciwnie i za wszelką cenę chce się jej pozbyć. Angie okłamuje Germana, że Pablo jest jej narzeczonym. W Studio 21 pojawia się się dwie ważne osobistości Antonio, założyciel szkoły, oraz Wielki Mistrz Zambrano. Wszyscy czekają, aż znakomity piosenkarz, tancerz i muzyk przekroczy próg studia.
Odcinek 27
Odcinek 30
Kreator stron internetowych - przetestuj